czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2015
  • 11 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1666

Przedsprzedaż: Fantastyczna Czwórka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Po 10 latach na ekrany kin powraca komiksowa czwórka superbohaterów w odświeżonej odsłonie i w nowej obsadzie. Premiera już 14 sierpnia. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy przekonają się, czy fantastyczna czwórka powstrzyma doktora Doom przed przejęciem władzy nad światem, skorzystaj z przedsprzedaży biletów i już dziś zaplanuj wypad do kina.

Reklama

"Fantastyczna Czwórka" - Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w czechowickim Multikinie, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

W okresie od 31 lipca do 6 sierpnia nie ma możliwości rezerwacji biletów na film "Fantastyczna Czwórka".

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj