czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2015
  • 9 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2336

Hawajski Weekend SKrzata

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Hawajskie spódniczki, ananasowe kręgle i spotkanie z Myszką Mickey? CH Stara Kablownia zaprasza swoich najmłodszych gości na hawajski weekend.

Drugi weekend sierpnia w Starej Kablowni zapowiada się hasłem "Hawajski Weekend SKrzata". Podczas kolejnego spotkania w ramach spotkania dzieci będą miały okazję przenieść się do tej rajskiej krainy i bawić się w rytmach hula.

- Co miesiąc zabieram wnuczka na Weekenda SKrzata do Starej Kablowni - mówi pani Irena, babcia 6-letniego Alka, który jest stałym bywalcem Weekendów Skrzata. - Alek uwielbia malowanie buzi i konkursy z nagrodami. Ja natomiast mam czas, aby spokojnie zrobić zakupy - dodaje.

Podczas zabawy dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością i stworzyć własne hawajskie kreacje. Nie zabraknie też zabaw ruchowych, takich jak ananasowe kręgle, hula hopula, a także nauka tańców hawajskich i Limbo. Wszystkim atrakcjom przewodzić będą ulubieńcy dzieci - Myszka Mickey i Minnie. Najmłodsi goście Starej Kablowni będą mogli sprawdzić swoje siły w licznych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Duch rywalizacji podtrzymywać będzie również hawajska olimpiada. Kto stanie na podium i otrzyma tytuł mistrza hawajskich zabaw? Odpowiedź już w najbliższy weekend!

To będzie niezwykły Weekend SKrzata! Najlepsza zabawa czeka w Starej Kablowni w dniach 8 i 9 sierpnia w godzinach 14.00-18.00.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj