Reklama

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2015
  • 27 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2048

Przed-Przedszkole w CEIRze

Materiał partnera:

Wejście w nowe środowisko jest dla dziecka ogromnym wydarzeniem. Niestety rozłąka z rodzicem jest nieraz bardzo trudna. Dzięki "Przed-przedszkolu" Twoja pociecha spokojnie zaadaptuje się w nowej grupie.

"Przed- przedszkole" to cykl zajęć realizowany podczas wakacji, skierowany do dzieci, które od września rozpoczną edukację przedszkolną. Zajęcia przygotowują malucha do zadań i wyzwań, jakie czekają na niego w środowisku przedszkolnym oraz grupie rówieśniczej.

Zajęcia odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu po 2 godziny (w sierpniu każdy wtorek, czwartek godz. 17.00- 19.00 - 2 grupy). Na jednostkę dydaktyczną składają się zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe oraz edukacyjne. W trakcie zajęć dzieci poznają normy i zasady panujące w przedszkolu (uczą się reagować na polecenia typu: siadamy w kole, szukamy par itp.). Zajęcia prowadzone są w formie miłej i spontanicznej zabawy.

Zapraszamy!

Na zajęcia obowiązują zapisy!

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 47/31

kom. 509-857-687Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj