czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2015
  • 18 września 2015
  • wyświetleń: 2686

Kobieta zdrowa to kobieta piękna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Klub Muzyczny CHACHArnia zaprasza wszystkie Panie do udziału w niepowtarzalnym, ultrakobiecym wydarzeniu, organizowanym jako impreza towarzysząca V Kongresowi Kobiet Podbeskidzia.

Reklama

W piątek, 18 września o godzinie 17.00 w Klubie Chachania czekają nas niepowtarzalne pokazy, inspirujące wykłady oraz mnóstwo cennych porad jak być piękną, zdrową, aktywną i szczęśliwą! Wstęp tylko 5 zł.

Oficjalny program imprezy:

17.00 Rozpoczęcie eventu
17.15 Premiera papierowej wersji magazynu Kobbieciarnia - eksperci w świecie kobiet
17.25 Jak zacząć ćwiczyć?: Gabriel Salaciak, Fitness Club 24
18.00 Cukrzyca nie jest tylko chorobą starszych osób. Rozpoznanie i profilaktyka cukrzycy: Polskie Stowarzyszenie diabetyków
18.20 Zdrowe stopy = piękne stopy: Mirosława Lazar, Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp
19.00 Pokaz bielizny marki CHANGE POLSKA
19.25 Pokaz salsy w wykonaniu SALSA PSZCZYNA
19.35 Stres i sposoby niwelowania jego skutków: Wioleta Kojzar, Team Prevent Poland
19.55 Rozkwitaj swoim pięknem dzięki kosmetyce leczniczej i medycznej: Anna Matuk, Zaciszek piękna
20.10 Warsztaty z osobistą stylistką: Ministerstwo Wizerunku
20.30 Losowanie nagród wieczoru, finał MEGA METAMORFOZY
20.50 Gość specjalny: Pani Mirosława Nykiel
22.00 Afterparty z największymi przebojami lat 80-tych i 90-tych


Ale to jeszcze nie wszystko! W czasie między wykładami wszystkie Panie będą miały okazję skorzystać z bezpłatnych porad naszych ekspertów, zrelaksować się przy szklance świeżego soku, lekturze magazynu Kobbieciarnia oraz przekąsić co nieco!

Jednym z wydarzeń towarzyszących naszemu eventowi będzie metamorfoza jednej z Pań! Pakiet obejmuje zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, brafitting oraz indywidualne konsultacje z wizażystką i stylistką! Ale to nie wszystko! Pani, która wygrała metamorfozę będzie miała okazję uwiecznić swoją przemianę podczas sesji z fotografem. Dodatkowo otrzyma pakiet, który pozwoli jej utrzymać efekt metamorfozy na dłużej! W trakcie wydarzenia rozegra się finał metamorfozy, a uczestniczki wydarzenia będą miały okazję na żywo podziwiać jej efekty!

Wśród stanowisk eksperckich każda z Pań znajdzie coś dla siebie! Co przygotowaliśmy? Konsultacje z trenerem personalnym, pomiar składu ciała wraz z analizą, showroom sklepu DELIE, porady braffiterskie, warsztaty z osobistą stylistką, informacje na temat cukrzycy, jej profilaktyki, cukrzycy indukowanej ciążą, konsultacje z kosmetyczką, pokazy mini zabiegów na żywo, konsultacje z fryzjerem, porady wizażystki, stanowisko podologiczne, pomiar BMI, badanie wskaźnika ABI ( jako podstawowe badanie w profilaktyce choroby niedokrwiennej kończyn dolnych)... I wiele, wiele innych atrakcji!

Ponadto każda z Pań będzie miała możliwość wygrania cennych nagród, wśród których znajdują się m.in. wartościowe zestawy kosmetyków, weekendowe pobyty w renomowanych ośrodkach wypoczynkowych, vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie oraz karnety do Fitness Club 24.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Kobbieciarnia - eksperci w świecie kobiet.

Zapraszamy na to jedyne w swoim rodzaje DAMSKO-DAMSKIE wydarzenie!

www.facebook.com/events/1625058381069891/

Chacharnia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj