Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2015
  • 6 września 2015
  • wyświetleń: 3582

Szybkie randki w Chacharni

Za nami:

Czy wiecie na czym poleca Speed Dating? To niezobowiązująca, lekka w formule i cudownie wciągająca forma randkowania! Zapraszamy wszystkich singli do udziału w drugiej edycji tego wydarzenia! Za pierwszym razem udało nam się zgromadzić około 50 osób! Czy pomożecie nam pobić rekord?

Nie gwarantujemy, że podczas Speed Dating'u odnajdziecie miłość swojego życia, a Wasz randkowy pech odwróci się od Was raz na zawsze - gwarantujemy jednak niepowtarzalną szansę na świetną zabawę, kupę śmiechu, a co najważniejsze możliwość poznania kogoś wyjątkowego - takiego jak TY!

Na czym polega speed dating? Idea jest banalnie prosta: uczestnicy biorą udział w kilkunastu ekspresowych randkach. Każda para ma ok. 5 minut na rozmowę. Po każdej kilkuminutowej randce każdy mężczyzna przesiada się do następnej uczestniczki i tak do momentu, aż wszyscy się poznają. Na koniec każdy z uczestników imprezy wybiera nieograniczoną ilość osób, z którymi chce kontynuować znajomość po imprezie.

W ciągu 48 godzin uczestnicy, którzy wzajemnie siebie wybrali otrzymują dane kontaktowe w formie numerów telefonów. Dalsza znajomość zależy już od Was.

Zapraszamy wszystkich spragnionych świetnej zabawy do Klubu Muzycznego CHACHArnia w niedzielę, 6 września o godzinie 16.00! Rejestracja oraz podział na grupy wiekowe (jeżeli będzie taka konieczność) odbędzie się na miejscu!

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Kobbieciarnia - eksperci w świecie kobiet!

Chacharnia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj