Reklama

Rozrywka

  • 26 sierpnia 2015
  • 29 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1609

SK: Wróć bezpiecznie do szkoły

Za nami:

Jak dobrze rozpocząć nadchodzący rok szkolny, a przy tym być widocznym na drodze i bezpiecznie wracać ze szkoły? Stara Kablownia we współpracy z bielską policją odpowie na te pytania!

Pierwszego września dzieci wrócą do szkół. Wypoczęte, ale i rozkojarzone często zapominają jak zachować bezpieczeństwo na drodze. Ostatni weekend sierpnia jest idealną, aby przypomnieć zarówno dzieciom, jak i rodzicom kilka podstawowych zasad bezpiecznego powrotu do szkoły.

Bielski Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w sobotę, 29 sierpnia w godzinach 15.00-18.00 na terenie CH Stara Kablownia, przedstawi najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego podstawowe zasady bezpieczeństwa. Będzie można się dowiedzieć jak działają poszczególne elementy sprzętu policyjnego. Zaprezentowane też zostaną pojazdy policyjne.

Nie zabraknie również gier, które w praktyczny sposób pokażą zasady bezpiecznego zachowania na drodze. Wszystkie dzieci otrzymają też specjalne odblaski, dzięki którym będą widoczne na ulicy. Podczas spotkania pokazane zostaną prawidłowe metody ich używania.

Zwieńczeniem wykładów będzie konkurs, w którym zostanie sprawdzona wiedza o przepisach ruchu drogowego. Dla małych artystów przygotowany będzie konkurs plastyczny. Jednym z gości spotkania będzie pies policyjny. Z jego udziałem prowadzący przekażą wiedzę dotyczącą zachowania niskiego poziomu zagrożenia w kontaktach z obcymi psami.

Bezpiecznie powitaj nowy rok szkolny! Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza na to spotkanie nie tylko dzieci, ale i rodziców. Już w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 15.00, wszyscy przypomnimy sobie, jak powinniśmy zachowywać się nie tylko podczas drogi do szkoły, ale i podczas codziennych miejskich przechadzek. Z okazji zbliżającego się powrotu do szkoły najemcy Starej Kablowni przygotowali szereg promocji i rabatów, dzięki którym kompletowanie szkolnej wyprawki stanie się przyjemnością!

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj