czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 listopada 2005
  • wyświetleń: 1053

Co przez weekend?

Co przez weekend?
W niedzielę na ul. Hutniczej wystawa kotów, fot. internet


Co tydzień w piątek wysyłamy do osób, które zapisały się na newsletter czecho.pl, informacje o weekendowych imprezach w okolicy. Jeśli chcesz otrzymywać takie informacje na swój adres email - zamów newsletter Rozrywka w klubie czecho.pl - www.klub.czecho.pl/?page=user&subpage=create class=dodaj>przyłącz się!

ups / czecho.pl

------------------

Dzisiaj (piątek) klimaty jazzowe zagoszczą w pszczyńskim Bugsy's Jazz Club. Zagra BigBang Electric Jazz Group. Początek koncertu o godz. 20.00, bilety kosztują 10zł.

W sobotę w Domu Działkowca impreza Andrzejkowa. Oprawę muzyczną zapewni zespół Duo – Krzyś. Zabawa rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp kosztuje 90 zł od pary - rezerwacja - tel. 0 603 067 422.

W sobotę Biesiadę Andrzejkową z udziałem zespołu Hanuta. organizuje Gminy Ośrodek Kultury w Goczałkowicach. Początek o godz. 19.00 w sali GOK. Bilety 30zł od osoby do nabycia w biurze GOK-u (tel. 210-78-38).

A dla prawdziwych imprezowiczów w disco Weekend (Poręba k. Pszczyny) szalona impreza andrzejkową pt. Noc Bachusa. Podczas imprezy do rozdania będą setki szampanów, pokazy pirotechniczne oraz odwiedziny szalonych wróżek. Do tego równo o północy flashmob pt. Jeden gra - tysiąc dyryguje. Szczegóły na stronie disco Weekend www.weekend.pless.pl.

W niedziele miłośnicy kotów muszą być na ul. Hutniczej w Czechowicach. Odbędzie się tam pokaz kotów rasowych. Będą rasy bardziej znane takie jak persy oraz mniej znane koty brytyjskie, main coon, czy też koty burmańskie. Oprócz podziwiania tych majestatycznych zwierząt o tajemniczym spojrzeniu, można będzie również porozmawiać z hodowcami, którzy udzielą wszelkich porad. Wystawa będzie trwała w godz. 10.00-16.00. Wstęp kosztuje 4zł.

W kinie Świt przez cały weekend Harry Potter. Wczoraj odbyła się premiera filmu Harry Potter i Czara Ognia, który będzie wyświetlany w Świcie non-stop do 7 grudnia włącznie. Na sympatyków nieco innego kina czeka przez ten czas Kinoplex w Bielsku...

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.