Reklama

Rozrywka

  • 1 września 2015
  • 6 września 2015
  • wyświetleń: 1367

Piątkowe premiery filmowe

Materiał partnera:

Już w najbliższy piątek na ekrany czechowickiego Multikina zawitają dwie nowości filmowe wśród których znalazły się: "W nowym zwierciadle: Wakacje" oraz "Straight Outta Compton"!

"W nowym zwierciadle: Wakacje" - Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World — ulubionego parku rozrywki całej Ameryki."Straight Outta Compton" - 4 września wejdzie do polskich kin film "Straight Outta Compton" o kultowej grupie gangsta-rapu "N.W.A." FBI z powodu ostrych tekstów nazwała ich "najniebezpieczniejszą grupą świata". Zespół powstał w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella.Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj