Rozrywka

  • 7 września 2015
  • 13 września 2015
  • wyświetleń: 2041

Wybuchowy Weekend SKrzata

Za nami:

Eksperymenty, warsztaty z magii i sztuki cyrkowej, a to wszystko w towarzystwie gości ze Stumilowego Lasu? Podczas Wybuchowego Weekendu SKrzata w Starej Kablowni wszystko stanie się możliwe!

W drugi weekend września, 12-13, CH Stara Kablownia zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Weekendu SKrzata. Tym razem wybuchową zabawę poprowadzą animatorzy z Centrum Edukacji i Rozwoju z Czechowic-Dziedzic. Najmłodsi goście będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach cyrkowych oraz fizyczno-chemicznych. Nie zabraknie również magicznych sztuczek, czyli zabaw z kolorami!

- Przez całe wakacje zabierałam moją wnuczkę na Weekendy SKrzata - mówi pani Barbara, babcia 5-letniej Zosi. - Bardzo żałuję, że wcześniej tu nie przychodziłyśmy. Ale teraz mała co tydzień dopytuje kiedy "Skrzat?". Jest to wspaniała okazja nie tylko do zabawy dla małej, ale i dla mnie jest to chwila odpoczynku.

Podczas spotkania na dzieci czekać będzie wiele niespodzianek i niezapomniani goście. Ze Stumilowego Lasu specjalnie dla najmłodszych gości przybędą Tygrysek i Kubuś Puchatek! A to nie koniec atrakcji. Gigantyczne bańki, w których można zamykać przedmioty, warsztaty z kolorowej magii oraz liczne konkursy, dzięki którym zabawa potrwa jeszcze dłużej.

Wybuchowy Weekend SKrzata będzie niezwykłym wydarzeniem! Najlepsza zabawa czeka w Starej Kablowni w dniach 12 i 13 września w godzinach 15.00-19.00.

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj