Reklama

Rozrywka

  • 8 września 2015
  • 11 września 2015
  • wyświetleń: 2343

Noc zakupów w Starej Kablowni

Za nami:

Jesienne kolekcje to nowe trendy, a przy tym najlepsze okazje. Podczas nocy zakupów w CH Stara Kablownia będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów aż do 70%!

Noc Zakupów jest świetną okazją, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego. W piątek, 11 września CH Stara Kablownia zaprasza na zakupowe szaleństwo, podczas którego będzie można skorzystać z niezwykłych rabatów na jesienne kolekcje, nawet do 70%. Okazje będą dostępne tylko w godzinach 18.00-22.00 i co najważniejsze obejmować będą również towary już przecenione!

- Przed nocą zakupów warto przejrzeć swoją szafę - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Zachęcamy do wsparcia akcji "Ciuch w Ruch". Wystarczy wprawić swoje ciuchy w ruch i wrzucić je do specjalnych kontenerów ustawionych przy wejściach w Starek Kablowni. Z każdej tony zebranej odzieży Hospicjum Cordis otrzyma 300 zł. Dotychczas udało nam się zebrać 165kg, ale liczmy, że uda się zebrać jeszcze więcej - dodaje.

Piątkowy wieczór będzie obfitował w niespodzianki. Przygotowano wiele atrakcji i prezentów dla wszystkich poszukiwaczy wspaniałych okazji. Warto zrobić miejsce w szafie i połączyć przyjemne z pożytecznym!

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj