Reklama

Rozrywka

  • 11 września 2015
  • 17 września 2015
  • wyświetleń: 1584

Start sprzedaży biletów na "Sicario"

11 września Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film "Sicario". Kup bilet już dziś i zobacz jak młoda agentka FBI Kate Macer poradzi sobie z supertajna akcją. Bilety w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

W okresie od 11 do 17 września nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS. Ceny biletów: w tygodniu - 13 zł ulgowy, 14 zł normalny, w weekendy - 14 zł ulgowy, 15 zł normalny.

http://www.multikino.pl/pl/news/start-sprzedazy-biletow-na-sicario-3016

Start sprzedaży biletów na „Sicario”
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj