Rozrywka

  • 14 września 2015
  • 10 października 2015
  • wyświetleń: 6100

Soyka charytatywnie w Czechowicach

Za nami:

Stanisław Soyka, legenda polskiej sceny muzycznej wystąpi podczas koncertu charytatywnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Soyka charytatywnie w Czechowicach


Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Pomoc Raduje zaprasza na wyjątkowy koncert "Soyka Charytatywnie", który odbędzie się 10 października o godzinie 15.30 w Miejskim Domu Kultury "Świt". Celem koncertu jest zebranie funduszy na realizację celów statutowych stowarzyszenia. Szczególnie ważnym zadaniem jest pozyskanie środków potrzebnych na wyposażenie świetlicy.

Cena biletu - cegiełki wynosi 50 złotych. Kupując bilety za pośrednictwem strony http://www.pomocraduje.pl należy w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko osoby, która w dniu koncertu będzie odbierała bilety z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Cegiełki można również kupić osobiście w Zespole Szkół nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Legionów 59.

Wydarzenie patronatem honorowym objął Starosta Bielski.Stanisław Soyka - wokalista jazzowy, skrzypek, pianista, gitarzysta i kompozytor, poeta. Śpiewać zaczął kiedy miał 7 lat - udzielając się wraz z ojcem w chórze kościelnym. Następnie ukończył liceum muzyczne w klasie skrzypiec oraz Wydział Kompozycji i Aranżacji Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wciąż inny wciąż nowy a jednocześnie rozpoznawalny od  pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział - nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.