Reklama

Rozrywka

  • 17 września 2015
  • 23 października 2015
  • wyświetleń: 2076

Koncert akustyczny Cugowskich

Za nami:

W piątek, 23 października o godzinie 20.00 Hotel Imperium zaprasza na pierwszy w Pszczynie, niepowtarzalny koncert akustyczny Piotra i Wojtka Cugowskich.Piotr i Wojtek Cugowscy stoją na czele zespołu Bracia - jednej z najbardziej cenionych formacji rockowych w Polsce. Ich ostatni album "Zmienić zdarzeń bieg" uzyskał status Złotej Płyty, a piosenki "Nad przepaścią", "Wierzę w lepszy świat" czy "Po drugiej stronie chmur" podbiły wszystkie możliwe listy przebojów. W marcu ukazała się Platynowa Edycja tej płyty z premierowym utworem "Niepisane" oraz DVD z akustycznym koncertem zarejestrowanym na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

- Zapraszamy na pełen kunsztu i rockowej energii koncert, podczas którego Piotr i Wojtek Cugowscy zaprezentują największe przeboje Braci oraz znane światowe standardy w osobliwych, akustycznych aranżacjach - zachęcają organizatorzy.

Cena biletu wynosi 75 złotych. Rezerwacje pod numerem (32) 212-88-88, 506-107-090.

Imperium: Bracia Cugowscy akustycznie

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.