Rozrywka

  • 25 września 2015
  • 15 października 2015
  • wyświetleń: 1595

Transmisja "Hamleta" w Świcie

Za nami:

Kino Świt zaprasza na transmisję "Hamleta", w której nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch wciela się w tytułową rolę w wielkiej tragedii Szekspira.

Wyreżyserowany przez Lyndsey Turner spektakl będzie transmitowany 15 października o godzinie 19.45 z Barbican Theatre do kin w całej Europie i poza nią.

Szekspirowska tragedia już stała się najszybciej sprzedającym się wydarzeniem w historii teatru w Londynie. Wszystkie bilety na przewidywane przedstawienia rozeszły się zanim przystąpiono do prób czytanych w teatrze.

Benedict Cumberbatch zagra Hamleta w okresie 12 tygodni od sierpnia do października tego roku w londyńskim Barbican Theatre. Spektakl będzie transmitowany 15 października, dwa tygodnie przed zakończeniem serii przedstawień w ramach cyklu NT Live. W samej tylko Wielkiej Brytanii transmisję obejrzą widzowie w 550 kinach.

Przedstawienie z polskimi napisami. Czas trwania 4 godziny.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj