czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 września 2015
  • 29 października 2015
  • wyświetleń: 1370

Dyskusyjny Klub Filmowy Puls

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt i Dyskusyjny Klub Filmowy Puls zapraszają w każdy czwartek na projekcję filmów spoza repertuaru, wybranych spośród najnowszych propozycji "z najwyższej półki".

Propozycje październikowe:


1.10.2015, godz. 20.00 "Płomień"
Maria wchodzi w dorosłość z najlepszymi intencjami. Pochodzi z typowej kochającej się greckiej rodziny. Jest impulsywna, energiczna i pełna namiętności. Ma szerokie plany na przyszłość. Chce zostać prawniczką, ale poznaje przystojnego marynarza Yannisa, w którym zakochuje się bez pamięci...
Reżyseria: Syllas Tzoumerkas
Gatunek: thriller
Obsada: Aggeliki Papoulia (Maria), Vassilis Doganis (Yannis), Maria Filini (Gogo), Themis Bazaka (Matka), Giorgos Biniaris (Ojciec)8.10.2015, godz. 20.00 "Pieśń słonia"
Michael zabił swoją matkę, słynną śpiewaczkę operową. Wyrokiem sądu został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Jest tam już ponad 5 lat. Nagle w niejasnych okolicznościach znika doktor Lawrence, który prowadził jego terapię...
Reżyseria: Charles Binamé
Gatunek: dramat
Obsada: Bruce Greenwood (Dr Green), Xavier Dolan (Michael Aleen), Carrie-Anne Moss (Olivia), Guy Nadon (Dr Jones), Colm Feore (Dr Lawrence)22.10.2015, godz. 20.15 "Intruz"
John wychodzi z poprawczaka pragnąc rozpocząć życie na nowo. Niestety w lokalnej społeczności, do której powraca, jego zbrodnia nie została ani zapomniana, ani wybaczona. Jego powrót wyzwala we wszystkich to, co najgorsze, atmosfera linczu wokół niego narasta...
Reżyseria: Magnus von Horn
Obsada: Ulrik Munther (John), Mats Blomgren (Martin), Loa Ek (Malin), Wiesław Komasa (Dziadek)29.10.2015, godz. 20.15 "Sól ziemi"
Sebastiao Salgado, brazylijski fotograf, podróżował po całym świecie przez 40 lat. Dokumentował ludzkość w okresie dramatycznych zmian, będąc tym samym świadkiem najważniejszych wydarzeń na świecie: konfliktów wojennych, klęsk głodu i przymusowych emigracji. Sławę przyniosły mu cykle fotografii poświęcone kondycji człowieka, w których zajrzał do jądra ciemności ludzkości.
Reżyseria: Juliano Ribeiro Salgado, Wim Wenders
Gatunek: dokumentalny
Obsada: Sebastião Salgado, Wim Wenders (narrator), Juliano Ribeiro Salgado (narrator), Juliano Ribeiro Salgado, Lélia Wanick Salgado


Karnety kwartalne (traktowane jako Karta klubowa) w cenie 30 zł w sprzedaży w sekretariacie MDK. Karnety DKF Puls są podstawą do zakupu biletu na każdy film z repertuaru DKF w cenie 2 zł.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj