czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 listopada 2015
  • 8 listopada 2015
  • wyświetleń: 1940

Weekend SKrzata w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Drugi weekend listopada przywitamy z ogromną dozą pozytywnej energii. Centrum Handlowe Stara Kablownia serdecznie zaprasza na Weekend Skrzata z Centrum Wspomagania Rozwoju "Szept nadziei".

Weekend SKrzata rozpocznie się w sobotę po południu o godzinie 15.00. Najmłodsi goście Starej Kablowni będą mogli wziąć udział w zabawach muzyczno - tanecznych, sprawdzić swoje umiejętności wokalne startując w dziecięcym karaoke czy uwolnić pokłady kreatywności i wziąć udział w zajęciach plastycznych. Jeżeli uważacie, że jesienne dni lepiej spędzać pod kocem i oglądać telewizję, to musimy Was zmartwić! Przełóżcie swoje plany na inny dzień, bo w weekend 7 i 8 listopada musicie przybyć wraz ze swoimi pociechami do Starej Kablowni!

Tym razem zabawę poprowadzi Centrum Wspomagania Rozwoju "Szept Nadziei" z Bielska-Białej. Organizacja przez swoją działalność pokazuje jak ważny jest kontakt ze zwierzętami, szczególnie w okresie rozwoju dziecka. Będzie to wydarzenie pełne radości i pozytywnej energii. Dodatkowo prowadzona będzie akcja Fundacji "Mam kota na punkcie psa". Wszyscy miłośnicy czworonogów będą mogli wspomóc swoich ulubieńców.

Znajdzie się również coś dla miłośników bajek - podczas weekendu odbędzie się Teatrzyk pt.: "Śpiąca Królewna". Jest to nie lada okazja dla fanów tej bajki, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać przygód bohaterki.

- Weekend SKrzata to jedyna okazja aby wybrać się na zakupy - mówi Pani Grażyna, mama 8-letniej Zuzi - Córka zamiast chodzić ze mną po sklepach, może się pobawić wraz z innymi. Dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Polecam wszystkim, a szczególnie zapracowanym mamom - dodaje.

Wszystkich małych i dużych serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do Starej Kablowni w Czechowicach - Dziedzicach już od godziny 15.00. Wyjątkowa zabawa potrwa aż do godziny 18.00.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj