czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 listopada 2015
  • 7 listopada 2015
  • wyświetleń: 1642

Koncert The Bastard w Pubie Galicja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj

Za nami:

W sobotę, 7 listopada w Pubie Galicja odbędzie się koncert zespołu The Bastard w ramach trasy promującej płytę "XXI". Oprócz nich zagrają: Pijacka Banda i 77Sins. Wstęp kosztuje 10 zł.

Koncert THE BASTARD, PIJACKA BANDA i 77 SINS Galicja Pub


The Bastard powstali w 2007r. w podkrakowskich Myślenicach. Muzyka zespołu to melodyjny hc/punk. Zagrali mnóstwo koncertów w całej Polsce, wystąpili na festiwalach, m.in. Przystanek Woodstock - Woodstock Festival - koncert w Pokojowej Wiosce Kryszny w 2014r. oraz Cieszanów Rock Festiwal scena alternatywna 2013r. Płyta "XXI" jest trzecim studyjnym albumem zespołu wydanym przez Jimmy Jazz Records ze Szczecina.

Pijacka Banda - punk rock z Kielc w bardzo dobrym wydaniu.

77Sins - Nasza muzyka to melodyjny punkrock. Szybkie riffy, życiowe teksty oraz dużo energi. Połączenie młodej krwi oraz oldschoolowego punkowego doświadczenia. Dobra zabawa, litry alkoholu i niegrzeczne panienki to tylko trzy z naszych siedemdziesięciu siedmiu grzechów, które możesz polubić. Pomyśl o całej reszcie... 77Sins!

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Galicja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj