czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 listopada 2015
  • 10 listopada 2015
  • wyświetleń: 1332

Wernisaż wystawy fotografii "Indie"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii "Indie", autorstwa Joanny Borgieł - fotografki, podróżniczki i spadochroniarki.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Joanna Borgieł - fotografka, podróżniczka i spadochroniarka. Absolwentka Studium Fotograficznego i Porównawczych Studiów Cywilizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Spadochroniarka z zamiłowania i zawodu - jest żołnierzem 6. Brygady Powietrznodesantowej (ma na koncie ponad 1200 skoków). Największą jej pasją są podróże i fotografia - do tej pory odwiedziła większość krajów europejskich, Armenię, Gruzję, Turcję, Ukrainę, Bułgarię, Islandię i Indie (wyprawa ta zaowocowała wystawą indywidualną i serią slajdowisk).

Brała udział w fotograficznych wystawach zbiorowych, finalistka konkursów fotograficznych. Zdobywczyni Grand Prix wystawy FOTOGLOB w ramach KOLOSÓW (za 2014 rok) oraz Złotego Szkła w kategorii Natura w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych 2015.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj