czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 15 listopada 2015
  • 31 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2594

Sylwester w Domu Działkowca

Za nami:

Wyjątkowa noc, we wspaniałym towarzystwie i w niezwykłym miejscu? Przyjdź na zabawę sylwestrową do Domu Działkowca w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" zapewnia miłą i ciepłą atmosferę, dobrą zabawę oraz oprawę muzyczną w wykonaniu duetu muzycznego. Koszt imprezy wynosi 210 złotych od pary. Liczba miejsc jest ograniczona. Początek zabawy o godzinie 19.00.

Zapisów można dokonywać u organizatora wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 100 złotych (lub całości) do 30 listopada. Pozostałą sumę należy uregulować do 15 grudnia. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do organizatora zabawy - Wiesława Mnicha, prezesa Zarządu Ogrodu - pod numer 603-067-422.

Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe zadań publicznych projektowanych do realizacji w 2016 roku przez Zarząd ROD "Relaks-Storczyk".

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.