czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 grudnia 2005
  • wyświetleń: 872

Nowości w kinie Świt

Reklama

Nowy Rok w kinie Świt przynosi ze sobą nowe propozycje filmowe. Co prawda 31 grudnia i 1 stycznia kino będzie nieczynne z wiadomych powodów. Pojawiły się za to tanie poniedziałki, oznacza to nic innego jak to, że bilet na dowolny film kosztuje tylko 10zł.

W styczniu w kinie królować będzie film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa. Film powstał na podstawie popularnej serii książek dla dzieci autorstwa C.S. Lewisa. Magiczną krainę Narnii odkrywa rodzeństwo Pevensie, które dostaje się do niej przez zaczarowane drzwi starej szafy. Tam wspólnie z lwem Aslanem stawią czoło sile zła...

Z kolei Dyskusyjny Klub Filmowy na styczeń przygotował trzy propozycje. Są nimi: Peter Sellers: Życie i śmierć (USA/ W.Brytania), Aszik Kerib (ZSRR) oraz Tajni Agenci (Francja). Szczegóły i repertuar znajdziecie czecho.pl/menu_boczne/kino.php class=dodaj>tutaj.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.