czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 stycznia 2006
  • wyświetleń: 2307

Czechowicki finał WOŚP

Czechowicki finał WOŚP
Czechowicki sztab z wizytą w Warszawie


8 stycznia XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał i zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu ratującego życie dzieci poszkodowanych w wypadkach i naukę pierwszej pomocy.

Orkiestra zagra również w Czechowicach – Dziedzicach na Mosirze. Imprezy towarzyszące odbędą się dzień wcześnej - 7 stycznia. Wtedy cały dzień z orkiestrą będzie grała Kawiarenka Internetowa MARCO. W kinie Świt o godz. 15.00 odbędzie się specjalny pokaz filmu „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa”. Wieczorem z kolei koncert zespołu AVALANCHE w klubie www.alchemia.pless.pl class=dodaj target=_blank>Alchemia Smaków. Początek o godz. 19:01, wstęp kosztuje 10 zł.

Poniżej harmonogram WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach.

8 styczeń (niedziela)

godz. 15:00 Revolt
godz. 15:45 Drowned Grieff
godz. 16:30 Nie Dotyczy Chodnika
godz. 17:30 Psy Wojny
godz. 18:30 Bongo Bliss
godz. 19:20 Plagiat 199
godz. 20:00 Światełko do nieba
godz. 20:20 SKTC

Szczegóły można znaleźć także na oficjalne stronie czechowickiego sztabu - www.wosp.czechowice.net class=dodaj target=_blank>www.wosp.czechowice.net

A.O. / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.