czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 listopada 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2757

Koncert TSA w Chacharni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Jedyne, wielkie i prawdziwie rockowe TSA początkiem grudnia da show w Czechowicach Dziedzicach! Cinematographer Productions ogłasza wielki powrót legendarnego zespołu na deski czechowickiej Chacharni.

ReklamaTSA to rodzima kapela, bez której trudno wyobrazić sobie losy oraz obraz obecnej muzyki rockowej. Charaktery muzyków, artystyczny wyraz, teksty i niesamowicie odważna muzyka, sprawiały, że utwory TSA nadawały sens życia w trudnych czasach. Były lekiem na szarą rzeczywistość a ich ponadczasowy charakter nadal mocno oddziałuje na rzesze fanów. Warto dodać, że na koncertach kultowego już TSA, ścierają się pokolenia i charaktery, dla których nie ma barier wiekowych czy światopoglądowych. Czyni to ich występy na żywo niesamowitym przeżyciem.

Każdego, kto kocha muzykę, uwielbia rock z najwyższej półki i chce zobaczyć się z mistrzami rockowej ceremonii zapraszamy na koncert TSA w Czechowicach Dziedzicach, który odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia w klubie Chacharnia.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 45 zł, zaś w dniu koncertu 55 zł. Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubie Kwadrat oraz u organizatora: koncerty@cinepro.pl. Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na:
www.ticketpro.pl, www.kupbilecik.pl oraz www.biletin.pl.

Koncert TSA w Chacharni

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj