czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 listopada 2015
  • 28 listopada 2015
  • wyświetleń: 1018

„Kobieca Sobota” w CH Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę, 28 listopada w godzinach od 13.00 do 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kobiece Soboty”. Tematem przewodnim eventu będą „Kulinarne Wariacje”.

Anna Klajmon
Anna Klajmon · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


W trakcie akcji zaprezentowane zostaną ciekawe pokazy kulinarne uczestniczki Top Chef'a Anny Klajmon z Restauracji "BLU” z Bielska-Białej, degustacje potraw, różnego gatunku win, soków i innych rarytasów przygotowane przez najemców CH Sarni Stok: Coteca Wajos, Salad Fantasy, Kuchnia Polska, stoisko pijalni soków Witaminka. Ucztę dla oka zapewni wystawa fotograficzna dań oraz pokaz zdobienia ciast wykonany przez blogerkę kulinarną Annę Berezowską.

Podczas eventu przeprowadzone zostaną konkursy, w których nagrodami będą bony i zaproszenia do restauracji a także wiele innych atrakcyjnych upominków. Uczestniczki będą mogły uzyskać bezpłatne porady i konsultacje dietetyczne od ekspertów z Natur House, a instruktorzy z Matrix Fitness zaprezentują pokaz ćwiczeń na trampolinach.

Celem zapewnienia komfortu uczestniczkom, które są mamami organizator zapewnił kącik malucha, w którym opieką nad dziećmi zajmie się specjalnie zatrudniona w tym celu animatorka.

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok


Idea ”Kobiecych Sobót” skierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w nietypowy sposób, skorzystać z usług profesjonalistów oraz poznać inne ciekawe kobiety. Są to bowiem spotkania realizowane przez kobiety, z myślą o kobietach! A każde spotkanie realizowane jest pod innym hasłem, m.in.: moda, macierzyństwo, kobiecy biznes, kulinaria.

W sklepach Centrum Handlowego na Klientki czekają specjalne oferty promocyjne.

Przypominamy również o trwającym w czasie całego cyklu konkursie. Warto uczestniczyć w każdym spotkaniu i zbierać pieczątki potwierdzające udział w akcji. W finale akcji 9 stycznia będzie można wygrać zakupy ze stylistką o wartości 3.000 zł!

Szczegóły akcji na stronie www.sarnistok.pl oraz na www.facebook.com/sarnistok

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj