czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 listopada 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1538

Mikołajkowe hity w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

5 i 6 grudnia Multikino zaprasza na mikołajkową przygodę w kinie. W repertuarze dla najmłodszych kinomanów znalazły się: animacja "Dobry dinozaur" oraz przedpremierowo ekranizacja bestsellerowej powieści dla młodzieży "Bella i Sebastian 2". Przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat.

Reklama

W animacji "Dobry dinozaur" Pixar Animation Studios zabierze najmłodszych na wielką wyprawę do świata dinozaurów, w którym Arlo niespodziewanie zaprzyjaźnia się z człowiekiem - małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel. Druga propozycja, to towarzyszenie Sebastianowi i jego wiernemu psisku Bella podczas wyprawy z odsieczą dla Angeliny w filmie "Bella i Sebastian 2". Niebezpieczna podróż obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia.

Bilety na mikołajkowe filmy familijne są dostępne w kasach kina, na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Android oraz Windows Phone.

Oczywiście w Multikinie nie zabraknie również mikołajkowych atrakcji: spotkań z Mikołajem oraz konkursów z nagrodami!

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj