czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 grudnia 2015
  • 12 grudnia 2015
  • wyświetleń: 926

Zaczarowany flet w kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Z okazji jubileuszu - 10. już sezonu transmisji z The Metropolitan Opera - nowojorska scena postanowiła przypomnieć widzom cyklu "Zaczarowany flet" Mozarta w reżyserii Julie Taymor.

Na początku lat 90. wyreżyserowała filmową wersje opery "Króla Edypa" Strawińskiego z wykorzystaniem wielkich ruchomych lalek; producentem przedsięwzięcia był Peter Gelb, obecny dyrektor Met.

Zaczarowany flet to pierwszy spektakl transmitowany w HD przez Met. To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki - prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami. Książę Tamino i jego przyjaciel, zabawny ptasznik Papageno, muszą przejść próby, by zyskać wtajemniczenie i nagrodę: miłość idealnej dziewczyny.

Zapraszamy w sobotę, 12 grudnia, o godz. 19.00. Przedstawienie trwa 1 godz. i 50 min.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj