Rozrywka

  • 8 grudnia 2015
  • 13 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1272

Mikołajkowy Weekend SKrzata

Za nami:

Zima to nie tylko śnieg, święta i prezenty. To również dobra zabawa, Weekend SKrzata i spotkanie z największym idolem wszystkich dzieci - Świętym Mikołajem!

Już w drugi weekend grudnia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Weekendów Skrzata. 12 i 13 grudnia będzie wydarzeniem, które na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszy gości CH Stara Kablownia. Tym razem zabawa odbędzie się pod czujnym okiem animatorów z Parku św. Mikołaja z Zatoru.

Podczas weekendowych atrakcji każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Ty razem w programie Skrzata znalazło się wiele zajęć kreatywnych, czyli dekorowanie bombek świątecznych, tworzenie czapki i listu dla św. Mikołaja oraz zimowego pamiętnika, dzięki któremu ten wyjątkowy czas będzie mógł pozostać dłużej w pamięci małych uczestników zabaw. Nie zabraknie quizów, czyli zimowej zgaduj - zgaduli. Dla małych sportowców również najdzie się coś fajnego. Nauka tańca, liczne hulanki i swawole. Dla wszystkich przygotowano także wiele konkursów z nagrodami!

- Mój syn uwielbia Weekendy SKrzata. Co miesiąc z niecierpliwością czeka, aż spotka się
z nowymi kolegami i będzie mógł wspólnie z nimi szaleć
- mówi pani Anita, mama 6-letniego Maksa, który jest stałym bywalcem Weekendów Skrzata w CH Stara Kablownia. - Podczas gdy Maks bierze udział w zabawach i konkursach, ja mogę spokojnie zrobić zakupy - dodaje.

Wszystkich małych i dużych serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do Starej Kablowni w Czechowicach - Dziedzicach już od godziny 15.00. Wyjątkowa zabawa potrwa aż do godziny 19.00.

Pamiętajcie o kartach lojalnościowych Zbieraj SKrzata - zbierajcie naklejki i odbierajcie wyjątkowe nagrody za każde 3 naklejki! Bądźcie z nami "skrzatami"!

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj