Rozrywka

  • 16 grudnia 2015
  • 23 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1235

Świąteczne Targi Regionalne

Za nami:

Wszystkich miłośników zdrowego i dobrego jedzenia oraz ręcznie robionych produktów regionalnych, ceniących sobie wysoką jakość produktów, Sarni Stok zaprasza na świąteczną edycję Targów Produktów Regionalnych, która odbędzie się w dniach 18-23 grudnia.

Targi Produktów Regionalnych organizowane są regularnie od 2007 roku zyskując coraz większą rzeszę zwolenników. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać Klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, kawy, przyprawy, wina i likiery, oliwy, octy balsamiczne, pyszne słodkości oraz rękodzieło artystyczne - koronka koniakowska, obrusy, firany itp.

Targi Produktów Regionalnych odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum. Najbliższe świąteczne Targi będą trwały aż 6 dni - od piątku 18 grudnia do środy 23 grudnia. Na Targi odbywać się będą w godzinach: poniedziałek do soboty godz. 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj