Rozrywka

  • 20 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1569

„Niedzielne bajeczki” w CH Sarni Stok

Za nami:

Już w niedzielę Sarni Stok zaprasza na kolejne bezpłatne przedstawienie teatralne z powiązanymi tematycznie animacjami dla dzieci pod nazwą „Niedzielne bajeczki”. Tym razem spektakl pod tytułem "Krzyś ratuje Święta”.

W tę przedświąteczną niedzielę główny bohater bajeczki przeprowadzi wyjątkową misję. Dołączcie do drużyny śnieżnych ratowników i pomóżcie Mikołajowi rozwieźć prezenty. Bez Was może się nie udać! Po spektaklu zapraszamy na warsztaty związane tematycznie z bajeczką.

"Krzyś ratuje Święta” już w niedzielę, 20 grudnia o godzinie 16.00. Przedstawienie odbędzie się na pasażu, w okolicy Placu Zabaw Fikołek.

Ostatni spektakl „Niedzielnych bajeczek” odbędzie się 3 stycznia (spektakl i finał II edycji konkursu).

Uwaga - rodzinny konkurs! Dla aktywnych i lojalnych widzów Organizator przewidział dodatkową atrakcję, w której do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Za minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach, będzie przysługiwało prawo wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy ułożyć rymowankę zaczynającą się od zdania: „Z teatrem wycieczki... " Spośród zgłoszeń Jury wyłoni najciekawszą odpowiedź. Nagroda zostanie wręczona w dniu finału 3 stycznia 2016 r.

Więcej informacji na stronie http://www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj