Rozrywka

  • 22 grudnia 2015
  • 27 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1598

Multikino: "Fistaszki - wersja kinowa"

Materiał partnera:

"Fistaszki - wersja kinowa" przedpremierowo do zobaczenia w świąteczną sobotę, 26 grudnia i niedzielę, 27 grudnia o godzinie 12.15.

Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu, w animowanej komedii przygodowej, wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna "Epoka lodowcowa". Gdy w klasie pojawia się nowa dziewczynka, Charlie Brown staje przed największym wyzwaniem w całym swym dotychczasowym życiu, podczas gdy jego wierny towarzysz, pies Snoopy postanawia zrealizować swoje życiowe marzenie...Bilety na te oraz wszystkie nadchodzące premiery w kinie Multikino w Czechowicach - Dziedzicach do nabycia w najlepszych cenach - maksymalnie 16 zł za bilet normalny na film 3D (w weekend dla osób, które posiadają swoje okulary 3D). W tygodniu bilet normalny na film 2D kosztuje 14 zł, a ulgowy 13 zł. W weekend bilet normalny na film 2D kosztuje 15 zł, a ulgowy 14 zł.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj