czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 stycznia 2016
  • 15 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1687

Kursy tańca w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Zaczyna się karnawał a Ty nie potrafisz tańczyć? Miejski Dom Kultury zaprasza na kursy tańca towarzyskiego oraz weselnego.

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, w trakcie którego uczestnicy systematycznie ćwiczą kroki podstawowe i figury tańców towarzyskich zawarte w Światowym Programie Tanecznym... Podczas zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quick­step) oraz latyno­amerykańskie (cha-cha, rumba, samba, jive).

Pierwsze zajęcia: 11 stycznia o godz. 18.45, kolejne w poniedziałki o 18.45.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Kurs tańca weselnego - użytkowego dla początkujących, tańczonego w parach, który w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany. Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego.... Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę. Na zajęcia kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha ... oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego.

Pierwsze zajęcia: 15 stycznia, (19.15), kolejne będą odbywać się w piątki o godz. 19.15.

Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj