czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 stycznia 2016
  • 30 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1164

DonGURALesko z nowym albumem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Premierowa trasa koncertowa DonGURALesko promująca album Magnum Ignotum zawita także do Bielska-Białej. Nowy materiał, nowa jakość, stary skład 30 stycznia w Rudeboy Club.

DonGURALesko z nowym albumem


Magnum Ignotum: Preludium to ósmy solowy album donGURALesko, który podczas swojej piętnastoletniej przygody z muzyką rap ugruntował sobie pozycję w absolutnej czołówce polskich wykonawców tego gatunku. Uczestnicy koncertów promujących nowy album jak zwykle będą mieli okazję zapoznać się z całkowicie nowym programem, a także przekrojem twórczości DGE, która bogata jest zarówno w bezkompromisowe klasyczne kawałki, jak i nowocześnie brzmiący rap lat współczesnych. Za konsoletą niezawodny DJ KOSTEK, wsparcia wokalnego Guralowi udzieli natomiast niezastąpiony właściciel najdłuższego nosa w polskim rapie czyli QLOPELE!

Wstęp bez ograniczeń wiekowych. Otwarcie bram o godzinie 19.00, początek koncertu o 20.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

BM / czecho.pl, źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj