czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 stycznia 2016
  • 26 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1778

CEiR: Akademia Rodzica

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

CEiR zaprasza do udziału w projekcie Akademia Rodzica, która zostanie zainaugurowana warsztatem wychowawczym Mały złośnik.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU


"Dlaczego dzieci czasem tupią nogami i są nieposłuszne" będzie można dowiedzieć się we wtorek, 26 stycznia o godzinie 17.00. Spotkanie odbędzie się w Gimnazjum nr 1 w Czechowicach- Dziedzicach.

Nie wiesz jak poskromić małego łobuziaka? Przyjdź na nasz warsztat!

Nie chcę! Nie będę! Nie lubię! Niejeden raz mały złośnik tupiąc i krzycząc wniebogłosy wprowadza nas - rodziców w konsternację i zdumienie. Co tak naprawdę chce nam przekazać krnąbrny maluch i jakich emocji i uczuć doświadcza krzykiem zdobywając naszą uwagę? Jakie emocje takie zachowanie wzbudza w rodzicach? Jak uspokoić malucha i samego siebie nie tracąc przy tym głowy?
Małego złośnika da się poskromić, a swoje emocje trzymać mocno w ryzach. Trzeba tylko wiedzieć jak. Warsztat "Mały złośnik" jest nie tylko próbą odpowiedzi na pytanie dlaczego dzieci czasami buntem i krzykiem próbuje wyegzekwować swoje prawa, ale także okazją do przećwiczenia własnych reakcji na prawdopodobne sytuacje w sposób konstruktywny i skuteczny. Zamysłem wspólnego spotkania jest także wymiana doświadczeń rodzicielskich i wychowawczych w walce ze zbuntowanym brzdącem.

Koszt szkolenia wynosi 50 zł (25 zł dla rodziców uczestników zajęć CEiR). Zapisy: centrum.ceir.pl/terminy/rezerwacja.php?id=303. Prowadząca: Magdalena Matusiak- Mertens.

Harmonogram kolejnych warsztatów

  • 16 lutego, godz. 17.00, Chwalić czy strofować?
  • 8 marca, godz. 17.00 Przedszkolak z ryzykiem dysleksji
  • Kwiecień: Postawy rodzicielskie i ich wpływ na życie dzieci
  • Maj: Inteligencja emocjonalna
  • Czerwiec: Jak przygotować siebie i dziecko na wyzwanie jakim jest przedszkole


CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj