czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 stycznia 2016
  • 14 lutego 2016
  • wyświetleń: 1240

Walę tynki - koncert Corii w Rudeboy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Zespół Coria i klub Rudeboy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. "Walę tynki" - dla zakochanych, zranionych i samotnych. Nieważne czy jesteś sam w tym dniu, czy też spędzisz go z ukochaną Ci osobą - organizatorzy sprawią, że poczujecie się lepiej!

Koncert zespołu Coria "Walę tynki" odbędzie się w niedzielę, 14 lutego o godzinie 19.00 w Rudeboy Club. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 15 złotych, a w dniu koncertu - 20 złotych.Coria to połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (dwa albumy studyjne, support m.in. Guns'N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music Tomasza Mrozka.

Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół wydał w 2014 album "Teoria Splątania" dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. "Teoria Splątania" została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brał udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single "Sen Boga", "Efuzja" i "Nie Pozwól Mi" wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs - festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. Składa się z doświadczonych muzyków. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.

Zespół grał koncerty przed takimi zespołami jak Europe, Soundgarden, Eric Clapton. Występował na festiwalu Orange Warsaw Festival (2015) i wielokrotnie na Festiwalu Kolorów. Grupa została również zaproszona na wyjątkowy koncert z okazji 150-lecia Katowic. Po 389 dniach od ostatniego wydawnictwa - 20.11.2015 zespół wydał swój drugi album o tytule "Kwestia Czasu" (Metal Mind Productions) i obecnie trwają prace nad promocją tego wydawnictwa.

Walę tynki - koncert Corii w Rudeboy

BM / czecho.pl, źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj