Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2016
  • 29 lutego 2016
  • wyświetleń: 3666

Konkurs plastyczny Wybieram zdrowie

Za nami:

Rusza 4. edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży "Wybieram zdrowie". Tym razem jego celem jest profilaktyka uzależnień od środków psychoaktywnych oraz promocja zdrowia i zdrowych nawyków.

Zasady udziału są bardzo proste - wystarczy wykonać pracę plastyczną w formie plakatu (format A3 lub A4) w dowolnej technice na temat związany z tematyką konkursu. Na odwrocie plakatu należy umieścić imię, nazwisko i wiek autora oraz kontakt do uczestnika konkursu lub jego opiekuna. Co ważne, do prac konkursowych należy także dołączyć oświadczenie, w którym opiekun prawny wyraża zgodę na udział dziecka w konkursie oraz na podanie danych osobowych uczestnika konkursu w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody (poprzez podanie danych osobowych uczestnika wyraża się zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska oraz pracy na stronie internetowej organizatorów konkursu i w innych mediach, gdzie prace będą prezentowane).

Konkursowe plakaty można składać w terminie od 8 do 29 lutego w trzech miejscach: w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej (u pielęgniarki oddziałowej oddziału, na którym pacjent jest leczony), w Wydziale Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40, pokój nr 212) oraz w Biurze do spraw Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (plac Jana Pawła II 3/3, pokój nr 4).

W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież z powiatu bielskiego, a prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: 3-6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat (podtytuł konkursu dla tej grupy brzmi: "Nie biorę bo...") oraz 15-18 lat (tu również jest podtytuł "Nie biorę bo...").


Komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze plakaty z każdej grupy wiekowej oraz zdecyduje o przyznaniu nagród. Specjalna nagroda przewidziana jest dla autora tej pracy, która na Facebooku Szpitala Pediatrycznego otrzyma najwięcej głosów Internautów (głosować będzie można od 1 marca do 10 marca). Rozstrzygnięcie konkursu, ogłosnie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi 17 marca.

Konkurs organizują wspólnie Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

Konkurs plastyczny "Wybieram zdrowie"

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.