czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 lutego 2016
  • 14 lutego 2016
  • wyświetleń: 1374

Walentynkowy poranek ze Scoobym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W niedzielę, 14 lutego o godzinie 10.30 Kino Helios zaprasza na film "Scooby-Doo! Brygada detektywów - Best of 3", czyli wybrane przez Was najlepsze odcinki z przygodami dzielnej Brygady.

Reklama

W dniu 14 lutego są oczywiście "Walentynki", więc każdy młody uczestnik Filmowych Poranków ze Scooby-Doo może spodziewać się walentynkowej niespodzianki. Tym razem również zaprezentujemy 4 części:
  • Dziki Ród
  • Ucieczka z tajemniczego dworu
  • Pieśń syreny
  • Płaczący Klaun


Przed seansem rozgrzewkę poprowadzi trener z Socatots. Specjalny konkurs o tematyce sportowej przygotuje dla Dzieci Human Sport. Przed seansem wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty kreatywnego inżyniera, które poprowadzi Flojamo. Spotkamy się także z Przedstawicielami Komisji Młodzieżowych Drużyn Pożarnych, którzy przygotowali jak zwykle specjalny tor przeszkód. Pyszne niespodzianki szykuje też dla Wszystkich fanów Scooby Doo Pizza Hut Express Sfera. Zapraszamy!

KONKURS


Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo wystarczy w komentarzu pod artykułem odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywałaby się walentynka Scooby Doo?

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!


UWAGA! Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Anna Czerwionka.


Walentynkowy poranek ze Scoobym

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj