Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2016
  • 9 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3882

Łowcy.B wystąpią w Domu Kultury

Za nami:

Kabaret Łowcy.B istnieje od 13 lat. W pierwszym roku działalności udało mu się wygrać niemal wszystkie ważne kabaretowe festiwale. Dzisiaj konkursy już za nimi.

Występ kabaretu Łowcy.B będzie można obejrzeć w sobotę, 9 kwietnia o godzinie 20.30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Bilety kosztują 30 złotych i można je nabyć w sekretariacie MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Jako jedyny kabaret mieli okazję występować 3 razy na Przystanku Woodstock i jako jedyni na dużej scenie przed kilkudziesięciotysięczną publicznością! Od zawsze z muzycznym zacięciem, od zawsze spontaniczni i niepowtarzalni. Na ich występach osobliwa energia aż kipi. Jedyni w Polsce tworzą kabaret wbrew logice i utartym schematom. U nich rządzi absurd, groteska i zaskoczenie. Wiele osób porównuje ich do legendarnego Monty Pythona. Za takie skojarzenia się nie obrażają, bynajmniej. Pomimo szalonego podejścia do sztuki kabaretowej tworzą świadomie i w zgodzie z własnymi sumieniami. Są autorami wielu, wielu hitów. Skecze takie jak Pijacy, Musical czy Pralka to już klasyka polskiego kabaretu. Tyle z przeszłości.

W najnowszym programie konsekwentnie podążają w wyznaczonym przez siebie kierunku. Skecze, którymi publiczność już teraz może się cieszyć na ich występach, będą miały swoje telewizyjne premiery na kabaretonach m.in. w Płocku, Mrągowie i Koszalinie. Zachęcającym zwiastunem ich nowego przedstawienia jest skecz "Jeden z dziesięciu", nagrany podczas XX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Wydawać by się mogło, że Łowcy.B to kabaret, jednak to wiele więcej niż kabaret. Podczas jednego występu oferują błyskotliwe skecze, dobrą muzykę oraz niepowtarzalność przez ciągłe improwizowanie. Program to cały koncept, w którym oprócz gagów ważne są również światła, rytm, show, ultrafiolet i to coś...
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj