Rozrywka

  • 20 lutego 2016
  • wyświetleń: 1616

Największe premiery w niskich cenach

Materiał partnera:

Od początku 2016 roku klienci Multikina w Czechowicach-Dziedzicach mogą oglądać największe premiery w najlepszych cenach. Na widzów czeka między innymi: "Planeta Singli" z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą, animacja "Zwierzogród" oraz komedia "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Multikino


Pierwsze miesiące 2016 roku w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach są pełne wyjątkowych premier! 5 lutego premierę miała komedia "Planeta Singli", która była najpopularniejszym filmem na Walentynki w Polsce. 19 lutego na ekrany zawitała animacja "Zwierzogród", a 26 lutego do zobaczenia będzie nowa, polska komedia "7 rzeczy których nie wiecie o facetach" z gwiazdorską obsadą.

Bilety na te oraz wszystkie nadchodzące premiery w kinie Multikino w Czechowicach-Dziedzicach są do nabycia w najlepszych cenach. W weekend widzowie posiadający swoje okulary do projekcji trójwymiarowej zapłacą maksymalnie 16 zł za bilet normalny na film 3D. W tygodniu bilet normalny na film 2D kosztuje 14 zł, a ulgowy 13 zł. W weekend bilet normalny na film 2D kosztuje 15 zł, a ulgowy 14 zł. Cennik biletów jest dostępny na stronie http://www.multikino.pl oraz w kasie kina.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy, w najlepszych cenach, można nabyć w kasie Multikina w Czechowicach-Dziedzicach, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj