Rozrywka

  • 27 lutego 2016
  • wyświetleń: 1612

Konferencja "Nasz kobiecy świat"

Za nami:

W dniach 4-5 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH "Stara Kablownia" oraz "Browar Dziedzice" zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. "Nasz kobiecy świat".

4 marca w godzinach od 17.00 do 19.00 w holu głównym CH "Stara Kablownia" odbędzie się pierwszy moduł - spotkanie ze stylistką, Agnieszką Łyko - pod hasłem "Doświadczenie własnej kobiecości". Podczas warsztatów uczestniczki dowiedzą się m.in. jak wyrazić swoją kobiecość przy pomocy odpowiedniej garderoby oraz stylizacji adekwatnej do typu urody.

Z kolei 5 marca w godzinach od 10.00 do 15.00 w "Browarze Dziedzice" odbędzie się drugi moduł pn. "Siła kobiet", poświęcony analizie kobiecości w ujęciu socjologicznym i psychologicznym. Dla uczestniczek przygotowano cztery warsztaty:
  • "Odkrywanie własnej kobiecości, czyli co kobiecość znaczy dla mnie";
  • "Kulturowe i społeczne aspekty kobiecości";
  • "Kobiecość w starości";
  • "Jak wzmacniać kobiecość".


Nie zabraknie czasu na dyskusję oraz filiżankę aromatycznej kawy. Wstęp wolny. Zapisy przyjmowane są do 1 marca w dziale promocji MBP lub pod numerem: (32) 215-30-34.

Konferencja "Nasz kobiecy świat"

BM / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj