Rozrywka

  • 2 lutego 2016
  • 14 lutego 2016
  • wyświetleń: 2077

Zabawa walentynkowa u "Pustelnika"

Za nami:

Restauracja Pustelnik zaprasza 13 lutego na zabawę Walentynkową przy muzyce na żywo, zaś w niedzielę zachęca zakochanych do spędzenia uroczych chwil w swoich progach.

W sobotę, 13 lutego bawić się będziemy od 18.00 do 1.00. Koszt zabawy wynosi 50 zł od osoby, a w zamian przygotowaliśmy dla Państwa niepowtarzalne menu: szampan na przywitanie, zupa krem z grzybów leśnych z grzankami, pieczeń w delikatnym sosie ziołowym z ziemniakiem zapiekany w łupince i zieloną sałatą z ogórkiem. Na deser proponujemy lody śmietankowe w polewie z gorących malin, a także kawę lub herbatę. Rezerwacji stolików można dokonywać pod numerem (32) 448-38-45.

Restauracja Pustelnik zaprasza także wszystkich zakochanych do spędzenia uroczych chwil w niedzielę w naszej Restauracji - zadbamy o wyśmienity nastrój! A wszyscy Państwo będą mogli się delektować daniami z bogatej karty menu. My dołożymy wszelkich starań abyście Państwo długo pamiętali te miłe chwile!

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Pustelnik" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Pustelnik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Pustelnik" podaj