czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 marca 2016
  • 8 marca 2016
  • wyświetleń: 1621

Koncert Fisz Emade na Dzień Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Bielska BWA" podaj

Za nami:

Po dwóch bardzo udanych koncertach w Galerii Bielskiej BWA w marcu ubiegłego roku zespół Fisz Emade Tworzywo wystąpi ponownie z repertuarem, w którym znajdą się m.in. nowe utwory oraz największe hity w zmienionych aranżacjach pochodzące z platynowego albumu "Mamut", okrzykniętego płytą roku 2014 roku w rankingu "Gazety Wyborczej".

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 8 marca o godzinie 19.00. Bilety w cenie 45 zł - do 7 marca oraz 50 zł - w dniu koncertu do nabycia w Klubokawiarni Aquarium (1 piętro Galerii Bielskiej BWA) w godzinach otwarcia kawiarni (12.00-20.00).Popularna formacja Fisz Emade Tworzywo, tworzona przez braci Bartosza i Piotra Waglewskich, prezentuje
muzykę w stylistyce hiphopowej. Przez lata bracia przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, zawsze dbając o wysoki poziom i zaangażowanie.

BM / czecho.pl, źródło: Galeria Bielska BWA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Bielska BWA" podaj