Rozrywka

  • 9 marca 2016
  • 13 marca 2016
  • wyświetleń: 1569

„Niedzielne bajeczki” powracają!

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na nową, wiosenną edycję akcji „Niedzielne bajeczki”. Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę, 13 marca o godzinie 16.00. Będzie to przedstawienie pod tytułem „Przygody Pszczółki Mai”.

„Niedzielne bajeczki” powracają


„Niedzielne Bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci. Podczas 9 spotkań zaplanowanych na pierwsze półrocze 2016 roku, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki, takie jak „Król Maciuś Pierwszy” czy „Alicja w Krainie Czarów”. Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach. Każde spotkanie poświęcone będzie innej tematyce.

W ramach akcji przewidziano również konkurs, w którym do wygrania będzie wakacyjny pobyt dla całej rodziny w jednym z hoteli SPA o wartości 2500 zł. Aby wziąć udział konkursie należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Za co najbardziej lubicie nasze teatrzyki?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, 3 lipca.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” pierwszej edycji:
  • 13 marca
  • 3, 17 kwietnia
  • 8, 28, 29 maja
  • 5, 19 czerwca
  • 3 lipca - finał I edycji z nagrodą w postaci rodzinnych wakacji.


Więcej informacji na stronie http://www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj