czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2016
  • 3 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1778

Konkurs logopedyczny dla dzieci

Za nami:

Już po raz drugi Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat do udziału w Gminnym Konkursie Logopedycznym "Wierszyki łamiące języki".

Celem konkursu pt. "Wierszyki łamiące języki" jest rozbudzenie twórczości plastycznej dzieci z trudnościami artykulacyjnymi. Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci mieszkających na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Praca powinna zawierać rysunek ilustrujący wierszyk, tzw. "łamaniec językowy". Termin składania prac upłynie 4 kwietnia. Rysunki można oddać w Szkole Podstawowej nr 7 i każdej placówce Biblioteki.

Wyłonienie zwycięzców nastąpi 14 kwietnia. Lista zwycięzców ogłoszona zostanie na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach oraz Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-Dziedzicach. Wręczenie nagród odbędzie się 28 kwietniao godzinie 11.00 w Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach - Dziedzicach i połączone będzie z wystawą prac uczestników konkursu.

Wszelkie informacje o konkursie dostępne są pod numerem: 692-088-026 lub (32) 215-30-34. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach oraz Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl
źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.