czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2016
  • 28 marca 2016
  • wyświetleń: 1425

Multikino wraca z hitami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

"Mad Max: Na drodze gniewu", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i inne hity filmowe ponownie w Multikinie!

Multikino


Od 18 do 24 marca w kinach sieci Multikino w ramach akcji "Wracamy z hitami" na wielkim ekranie ponownie będzie można zobaczyć najważniejsze premiery ostatnich miesięcy. Akcja obejmie aż siedem tytułów, a wśród nich widzowie znajdą między innymi nagrodzone Oscarami filmy: "Zjawa" oraz "Mad Max: Na drodze gniewu".

Czy jesteście gotowi na powrót na wielki ekran najważniejszych premier ostatnich miesięcy? W marcu w kinach sieci Multikino dzięki akcji "Wracamy z hitami" będzie można nadrobić filmowe zaległości lub zobaczyć wybrane produkcje ponownie. W repertuarze na widzów czekają: wielki wygrany tegorocznych Oscarów, który zgarnął aż sześć statuetek, czyli "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz nagrodzona trzema statuetkami "Zjawa" z triumfującym podczas gali Leonardo DiCaprio w roli głównej. Ponadto do Multikina wrócą dwie najważniejsze premiery z końca 2015 roku, czyli "Spectre" oraz "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", a także bijące frekwencyjne sukcesy polskie produkcje: "Listy do M. 2", "Pitbull. Nowe porządki" oraz "Moje córki krowy".

Sieć Multikino zaprasza na filmowe hity od 18 do 24 marca. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj