czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 marca 2016
  • 28 marca 2016
  • wyświetleń: 1621

Batman i Superman w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film science-fiction "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Kup bilet już dziś i poznaj konflikt, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem. Film wejdzie na ekrany 1 kwietnia, a przedpremierowe pokazy odbędą się w sieci Multikino już 28 i 29 marca. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.Bilety na przedpremierowe i premierowe pokazy filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj