czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2016
  • 29 marca 2016
  • wyświetleń: 1513

Specjalne seanse Króla Lwa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Po raz kolejny Kino Helios zaprasza na pokazy specjalne Króla Lwa. Tym razem odbędą się 28 i 29 marca o godzinie 12.00.

Nadszedł czas, by Twoje dzieci poznały legendę Króla Lwa. Tylko u nas wyjątkowe pokazy legendarnej animacji z dodatkowymi atrakcjami. Oprócz wielkiego hitu, będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który zobaczycie wkrótce na kanale Disney Junior.

Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu Król Lew? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by chronić ziemię przodków. Czy młody lew, który do tej pory cały swój czas poświęcał zabawie z przyjaciółmi, podejmie to wyzwanie? Czy odkryje w sobie prawdziwą moc ryku?

Pokazy Króla Lwa oraz materiał nowego serialu „Lwia Straż” niektórzy fani mogli zobaczyć w weekend 19 i 20 marca, natomiast przed nami pozostały seanse 28 i 29 marca o godzinie 12.00.

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie na pokaz filmu Król Lew w poniedziałek, 28 marca lub we wtorek, 29 marca (termin do wyboru przez zwycięzcę) wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak nazywa się córka Simby?

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!


UWAGA! Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Justyna Puzoń.


Specjalne seanse Króla Lwa

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj