czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2016
  • 8 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1104

O nieskończoności w MDKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na wykład z cyklu "My i Oni - o postrzeganiu Innego". Dr Tomasz Bielaczyc przybliży temat "Nieskończoności duże i małe".

W tym sezonie przedmiotem zainteresowania jest człowiek w relacji do drugiego człowieka reprezentującego tę samą lub odmienną kulturę. Kontekstem są zarówno wydarzenia historyczne, jak i współczesne - przytoczonych zostanie wiele interesujących faktów dotyczących wewnątrz- i międzykulturowych relacji. Wstęp wolny.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Dr Tomasz Bielaczyc - absolwent Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, doktor nauk matematycznych w zakresie matematyki, specjalność: teoria układów dynamicznych. Obecnie adiunkt w Instytucie Matematyki, Zakład Teorii Prawdopodobieństwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zainteresowania naukowe obejmują: iterowane układy funkcyjne, multifraktalne własności miar niezmienniczych, fraktale.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj