czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1687

Stwórz lapbooka, wygraj nagrody

Lapbook, czyli książka na kolanach, jest rodzajem teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat. Dzieci i młodzież mogą zaprojektować własnego lapbooka, którego tematem będzie ulubiona książka.

Reklama

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie  szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Jego założeniem jest zaprojektowanie i samodzielne wykonanie przez uczniów lapbooka na temat ulubionych książek. Dopuszczalne jest wykorzystanie zeskanowanych ilustracji, tekstów pisanych na komputerze. Każda szkoła uczestnicząca w konkursie, w ramach wewnątrzszkolnego etapu wyłania maksymalnie po 5 prac w następujących kategoriach wiekowych:
  • klasy 1-3,
  • klasy 4-6,
  • gimnazjum.


Prace należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach lub Gimnazjum Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach do 10 maja. Każda praca powinna zawierać z tyłu metryczkę z następującymi danymi: imię i nazwisko ucznia, nazwa szkoły, kategoria wiekowa.

Jury oceniać będzie: zgodność pracy z tematem, kompozycję, samodzielność wykonania, szczególne właściwości pracy - oryginalność, śmiałość ujęcia itp. estetykę pracy - ilustracje, strona tytułowa poprawność stylistyczna, ortografia i interpunkcja.

Laureaci zostaną zaproszeni na uroczysty finał konkursu połączony z wręczeniem nagród i wystawą prac uczestników konkursu. O terminie szkoły zostaną poinformowane telefoniczne. Prace przesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi; przechodzą na własność organizatorów wraz z prawami autorskimi.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania oraz wystawiania prac bez wypłacania honorariów.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.