czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 stycznia 2006
  • wyświetleń: 1163

Ferie w Czechowicach

Ferie spędzasz w domu? Chcesz poznać nowych, ciekawych ludzi? Nie masz pomysłów na ferie? Chcesz wesoło spędzić czas, a może chcesz odkryć dżunglę w środku miasta? W taki właśnie sposób Hufiec ZHP w Czechowicach- Dziedzicach zachęca wszystkie dzieci na wspólne spędzenie trzech dni ferii.

Te dni to 30 i 31 stycznia oraz 1 luty. W Domu Harcerza (ul. Narutowicza 4) w godzinach od 10.00 do 14.00 dzieci wspólnie z opiekunami będą odkrywać Madagaskar – Dżunglę w środku miasta. Atrakcji będzie sporo, między innymi zabawy i gry integracyjne, zajęcia sportowe, filmy, konkursy, zajęcia plastyczne, zajęcia na śniegu i tak dalej...

Wszystkie zainteresowane dzieci mogą przyłączyć się do zabawy. Należy pamiętać o obuwiu zamiennym, ciepłym ubraniu i stroju sportowym w dniu 31 stycznia. Jeśli nie masz planów na ferie w takim razie wybierz się na poszukiwania dżungli.

A.O. / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.