czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 kwietnia 2016
  • 24 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1463

Piątkowe premiery w czechowickim Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Od 22 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: animację "Rachet i Clank", komedię "Szefowa" oraz thriller "Cloverfield Lane 10".

Reklama

"Ratchet i Clank" to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier - dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W polskiej wersji językowej usłyszymy gwiazdę "Rodzinki.pl", Macieja Musiała, w roli tytułowego Ratcheta. U jego boku, metalicznym głosem robota Clanka, przemówi Jerzy Kryszak. Wtórują im Łukasz Nowicki w roli Kapitana Qwarka, pamiętny Buzz Astral z "Toy Story 3" oraz debiutujący w dubbingu, Grzegorz Hyży jako Zed. Wielbicieli "Ratcheta i Clanka" na pewno ucieszy wiadomość, że poznają losy swoich ulubionych bohaterów jako jedni z pierwszych na świecie. Polska premiera filmu odbędzie się tydzień wcześniej niż w Stanach Zjednoczonych."Szefowa" to kolejna z serii przezabawnych komedii z Melissą McCarthy w roli głównej. Michelle Darnell to kobieta sukcesu, rekin biznesu. Tyle że za sukces ten zapłaciła więzieniem za szpiegostwo handlowe. Tak bywa. Teraz panna Darnell opuszcza zakład karny i zamierza wskrzesić karierę - stać się ulubienicą Ameryki. Tyle tylko, że dawni wrogowie nie zapomnieli jej grzechów przeszłości..."Cloverfield Lane 10" to mroczny, pełen tajemnic thriller. Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana, przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię. Z każdą chwilą film staje się coraz bardziej mroczny i wstrząsający. Producentem filmu jest JJ Abrams, reżyser "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy".Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj