czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2016
  • 30 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4234

Deskorolkowe premiery wideo i nowy teledysk FreeTrip w Galicji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj

Za nami:

W sobotę, 30 kwietnia w Pubie Galicja odbędzie się nie lada wydarzenie. Od godziny 20.00 gościom serwowane będą premiery wideo.

Reklama

Uczestnicy wydarzenia zobaczą krótki lifestylowy filmik - "Never Grow Up", klip deskorolkowy - Dawid Sladeczek oraz pełnometrażowy film deskorolkowy "Disorder". Na ten wieczór zaplanowano również premierę teledysku FreeTrip do nowego singla "High". Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Krótki filmik deskorolkowy z Dawidem Sladeczek to nietypowy projekt deskorolkowy z samymi trikami. Będziemy mogli usłyszeć, co Dawid ma do przekazania oraz zobaczyć kilka ciekawych trików przewijającymi się pomiędzy ujęciami typu "lifestyle". Śledziu na koniec zrobił mega szalony trik, który na pewno zszokuje widzów.

filmik deskorolkowy z Dawidem Sladeczek
Kadr z filmiku deskorolkowego z Dawidem Sladeczek


"Never Grow Up" to projekt filmowy, który powstał przy okazji sesji zdjęciowej Pauliny Hoczek dla Salonu Fryzjerskiego oraz Salonu Urody Judyta Dąbkowska. Film jest pełny lifestylowych ujęć nagranych w Bielsku-Białej. Nie zabraknie również elementu deskorolki.

"Never Grow Up"
Kadr z projektu filmowego "Never Grow Up"


FreeTrip to stosunkowo młody zespół, ale rozwijający się w ekspresowym tempie. Mają na koncie debiutancką płytę "Pain", do której nagrali dwa teledyski. "Loser" to jeden z najpopularniejszych utworów zespołu. Podczas imprezy będziemy mogli zobaczyć premierę ich najnowszego klipu do kawałka "High"."Disorder" od Band Crew - za film jest odpowiedzialny Adrian Kawa, który przez długi okres zbierał materiał z najbardziej utalentowanymi deskorolkowcami ze Śląska. W filmie będziemy mogli zobaczyć m.in. Damiana Bojko, Łukasza Perguła oraz wielu innych skaterów.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Galicja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj